agd freggia opinie

agd freggia opinie

Dziękując nie tylko Dziękczynienia

Dziękczynienie jest jednym z najlepszych porach roku. Dopiero wtedy, gdy dzielimy się Bożą miłością z tymi, których kochamy. Jest to święto nadziei. Dopiero wtedy, gdy dzielimy się naszymi błogosławieństwa z tymi, którzy mają mniej szczęścia niż my.

Dziękczynienie jest także święto wypełnione mieszane uczucia dla rodzin jak moja.jazdy doszkalające gdańsk Mimo lat od siebie, nasi rodzice zachorował podczas dziękczynienia i udał się do swojego niebiańskiego domu przed świętami. To może być smutny czas w roku dla nas, ale wiemy, jak błogosławiony mieliśmy miał rodziców, którzy byli zawsze dla nas.

Właśnie zakończył rozmowę telefoniczną z moim dzieckiem siostry, Shena, który mieszka na Florydzie. Telefon zadzwonił znowu niemal natychmiast. Dzwoniła powiedzieć mi jeden z dwóch zachowanych rodzeństwa naszego taty był bardzo chory i hospitalizowany. Otrzymałem szczegóły i wyraził swoją miłość do niej znowu, i zakończył rozmowę.

agd freggia opinie

Modliłem się za wujka Leroy. Myślałem o naszych rodziców i innych krewnych, którzy zachorowali podczas tej porze roku, a zmarł przed świętami. Byłem zdeterminowany, aby oddać swoje troski na Niego uwolnić ducha depresji, że próbował mnie objąć.

Mówiąc głośno, zacząłem głosić błogosławieństwa Pana i dziękować Mu. Życie w obfitości nie jest łatwo i bez problemów, ale może być beztroski, gdy dajemy wszystkie nasze troski do Chrystusa.

Mój brat George zwany dziś rano z nazwą i numerem potencjalnego klienta. Spytałem, jak Wujek Leroy robił. Kiedy lekarze mogą go stabilizować, że on być przeniesiony do innego szpitala w celu lepszej opieki i chirurgii nie są one przygotowane do wykonania. Podzieliłem się z George’em, co miałem wspólnego Shena, „Jestem po prostu chory i zmęczony naszej Kin-ludowej zachorowania wokół Dziękczynienia! Życzę potrafi trzymać aż do Bożego Narodzenia.” George zaśmiał się głośno i nieprzerwanie.
napisane przez: