agd franke opinie

Powiedział: „Avis, czułem i myśli to samo, ale nie był na tyle odwagi, by to powiedzieć.” Przypomniałem George że możemy śmiało do tronu łaski w czasie potrzeby. Ja również wyjaśnione Prosiłem Boga o przebaczenie, bo nie próbował mu powiedzieć, w jaki sposób wykonywać swoją pracę. Jestem pewien, że Pan wiedział, co mam na myśli i medytacje z moim sercem.rejestracja pacjentów online

George powiedział: „Wiem, Avis. To wyzwanie czasem cieszyć się naszą rocznicę ślubu, naszą córkę i wnuczka urodziny, a dostać się do ducha wakacje.” I niech wie, że nie wróci do domu na Święto Dziękczynienia, ale pozostanie dłużej na Boże Narodzenie. On powiedział: „Rozumiem, ale wiesz, że będziemy tęsknić. Rób to, co uważasz za najlepsze.”

George i ja skończyliśmy naszą rozmowę i zacząłem rozmawiać z Bogiem. Kocham nasze rozmowy. Zapewniając go o mojej miłości do Niego, to co czułem się zmuszony rozmawiać z Nim. I zostały próbuje poukładać na własną rękę. Opowiedział mi, jak bardzo mnie kocha i on chciał poukładać dla mnie. Mówił mi o holownika-o-wojnie miałem z Nim. Dałbym mu swoje problemy i zabrać je z powrotem, starając się rozwiązać je samodzielnie i kontrolować wynik. I ustąpił, pokutowali i został podniesiony duchowo.

„O wysławiać Pana, bo jest dobry, Jego miłosierdzie trwa na wieki.” http://sklepswanson.pl/kwas-foliowy800mcg-250kaps Każdy dzień to dzień dziękczynienia. Dobrze jest przyjść do wniosku, że nasza relacja z Nim, nie opiera się na nasze uczucia, ale to, co wiemy. Znam swoje życie Odkupiciela! Przez to wszystko, musimy dziękować.

Szczęśliwy Thanksgiving sezon wakacyjny dla ciebie i twoich!

Prawo autorskie © 2008 przez Avis Ward Domu GeoVi za Nastolatki w ciąży

Avis E. Ward jest wizjonerem nazywa się zjednoczyć osobisty, duchowy i polityczny poprzez miłość. Ona jest Ambasador Love, inspirująca Marszałku Certified Seminar Leader and Action Coach.Avis jest również konsultantem medyczne, stomatologiczne i ministerialne. Możesz dowiedzieć się więcej o Avis pod adresem: GeoVi Domu dla młodzieży w ciąży

napisane przez: