agd brzesko

agd brzesko

Zalecane Dzienne Dawkowanie DHA Omega Trzy Kwota – Odkryj teraz

Dzięki wszechobecnej mediów, która dokonała omega3 kwasy tłuszczowe nazwa gospodarstwa domowego. Jednak, czy wiesz, co jest idealnym omega trzy dawka powinna podjąć, aby czerpać maksymalne korzyści zdrowotne? Pozwól nam dowiedzieć.

Badania dowiodły, że ze wszystkich form tłuszczów omeag3, DHA jest najbardziej istotne.w ramach spedycji i transportu Badania stwierdzono, że większość korzyści z omega3 są ze względu na DHA. Dlatego, aby zachować zdrowie i zwiększyć trwałość, pożądane poziomy DHA jest konieczne.

Więc, co jest idealnym DHA omega trzy dawka?

Eksperci zalecają, że dla nasza strona internetowa zdrowego dorosłego dzienne DHA omega trzy dawka wynosi 500mg. Jednak zdrowe dziecko potrzebuje codziennie 250mg DHA tłuszczu.

Jeśli cierpisz z powodu stanu zdrowia, takich jak autyzm, dysleksja, zapalenie stawów, łuszczyca, lub mają inne problemy zdrowotne, takie jak wysoki poziom cholesterolu, wysokie ciśnienie krwi, wysoki poziom cukru itp trzeba wziąć więcej DHA dziennie. To dlatego, że obecność tych dolegliwości wskazują, że już jesteś uboga w tłuszcze DHA i stąd potrzeba więcej DHA na dobę pierwszy luki niedoboru, a następnie utrzymanie pożądanych poziomów.

Jednak to nie znaczy, że zażyciem zbyt dużo omega3. Pamiętaj, że ponad wszystko jest złe. To odnosi się do tłuszczów pokarmowych też. Mogą one reagować z ciała na wiele sposobów – ich własność rozrzedzenie krwi może rozcieńczyć krew poniżej pożądanego poziomu, mogą obniżyć poziom cukru za dużo, etc.

Dyskusja na temat ilości DHA należy podjąć, aby czerpać maksymalne korzyści dla zdrowia jest niepełna, gdybym nie wspominając o jakości suplementu. Dzisiaj rynek ma wiele dobrych, jak również wiele gorszej jakości suplementy dostępne. Trzeba bardzo ostrożni podczas przyjmowania wybierać, przecież to dla zdrowia zagrożona.

napisane przez: